Stránky Stevie sladké vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim možným zákazníkům představit nejnovější projekty z dílny TAOX. V případě, že se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.stevie-sladka.eu. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery pro osobní použití

Alkohol testery pro domácí použití

Provozujeme internetový obchod a informační portál o alkohol tester, prodávajících se na našem trhu. Tvorba portálu a eshopu pomocí TAOX Shop systému. Vlastní grafika.

Tuning as - komunitní server pro nadšence tuningu

Tuning as - komunitní server pro tuning

Jeden z našich vlastních projektů zaměřen na tuningovou scénu. Všem návštěvníkům webu se snažíme předat co nejvíce informací ze světa tuningu. Portál probíhá neustálým vývojem jak po obsahové tak i po technické stránce. Projekt byl založen v roce 2010.

Fiskars pily - nářadí

Fiskars sekery a rýče - nářadí

U webu nářadí fiskars jsme se postarali o spuštění vlastního E-shopu s grafikou na míru. Se spolupracovníky starající se o chod obchodu úzce spolupracujeme na jeho rozvoji jak z technické atak i marketingové části.

Levné antiradary

Levné antiradaryTvorba internetového obchodu specializovaného převážně na certifikované antiradary a laserové rušičky pro Českou republiku. Pro klienta tvoříme také tisky a staráme se o optimalizaci stránek pro vyhledávače. Z marketingového hlediska jsme se podíleli na tvorbě nového produktu pro EU s názvem Spektr euro-cz.

Agentura s ubytováním v Luhačovicích

Agentura s ubytováním v Luhačovicích

Staráme se o výrobu a podporu stránek pro ubytování v Luhačovivích. Malá agentura nabízející různé druhy ubytování a nejen to. Nabídne také balíčky pobytů s různými procedurami a jiné. Více informací naleznete přímo na stránce s ubytováním.

Levné krycí plachty

Levné krycí plachty

Díky našemu vlastnímu internetovému obchodu jsme využili spolupráce s dodavatelem plachet do ČR a zabýváme se prodejem různých druhů plachet, perlinky, stínících sítí, krycích plachet na auta nebo motorky, bazény i stavby aj. Díky našim zkušenostem v oblasti SEO máme stránky na předních pozicích vyhledávačů. Naši spolupracovníci se pak starají o samotný chod prodeje zboží.

Inteligentní plastová okna V Okno

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Stránky jednoho z našich větších a dobrých klientů. Staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Levné sprchové kouty a dveře

Levné sprchové kouty a dveře

Eshop zaměřující se na prodej levných avšak kvalitních sprchových koutů, dveří, doplňků do koupelen, různých typů a značek van a jiných.