Internetový obchod zabývající se dovozem a prodejem stevie sladké do České Republiky

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ


Výroba a prodej plastových oken

Přemýšlíte o výměně starých oken za nová plastová okna? Nabídek plastových oken pro bežné rekonstrukce je několik. Náš technik k Vám v rámci služeb přijede domů, pečlivě zaměří Vaše okna a my Vám nabídneme naše ceny v poměru vysoký poměr kvality za rozumné ceny. Zákazník tak zakoupením oken naší společnosti získá kvalitní výrobek za nejnižší možnou cenu.

Plastová okna ve verzi klasik v barvě bílé jsou nejběžněji prodávaným produktem, který splňuje i náročné povětrnostní a tepelné podmínky. Ideálním spojením, které my provozujeme je optimalizace výroby s nejmodernějšími výrobními linkami a přímá distrubici námi vyrobených oken přímo k zákazníkovi bez nadbytečných mezičlánků. Nabízíme Vám okna vysoké kvality za zlomek ceny oproti podobným konkurenčním výrobkům. 

Díky masivní stavební hloubce a dokonale promyšlené stavbě profilu okna, dosahují výborných parametrů a významných, testy prokazatelných úspor na energiích. Dvou stupňové dorazové těsnění standardu EPDM, které je vkládané, nikoliv svařované, zajistí dokonalé utěsnění mezi rámem a křídlem okna. Pořízením našich oken s komfortními schopnostmi jako jsou tepelně-izolační vlastnosti, dlouhá životnost a klasický univerzální design.

Plastová okna – důležité aspekty

Parametry oken

Důležitou částí u výběru plastových oken jsou parametry, které potřebují důkladně zvážit. První na co by jsme se měli výrobce ptát je z jakých profilů jsou okna vyrobeny a odkud se dováží. Plastové profily jsou většinou dodávány z Německa, Bulharska, Polska, Turecka nebo dokonce původ ani znám není, což už je varující. Vždy Vám předložíme původ profilů Vašich oken, protože pro plastová okna tento komponent určuje jejich kvalitu a životnost. Rozhodující pro  stanovení kvality tepelné izolace je tedy jen a pouze hodnota prostupu tepla  – tedy Uw [W/m2K]. Čím nižší Uw, tím lepší izolační schopnosti budou plastová okna vykazovat.

Ceny oken

Dalším neméně důležitým faktorem u výběru dodavatele je cena oken. Při srovnávání našich cen s cenami konkurence budete s nabídkou od nás jistě spokojeni. Důležité je mít správné informace, které Vám pomůžou ke správnému rozhodnutí, v našich prodejnách i provozovnách Vám ochotně a rádi pomůžeme s jakýmkoliv dotazem. Je potřeba porovnat navržená řešení, komponenty a vlastnosti výrobků. 

Konečnou cenou našich plastových oken budete nadšeni. Dát zákazníkovi skvělou nabídku za dobrou cenu si můžeme dovolit díky tomu, že naše nabídky na plastová okna nejsou zatíženy neúměrnými náklady na reklamu, přehnaně rozvinutou a nefungující sítí obchodních míst a předraženými marketingovými akcemi. Naše plastová okna mají dobré reference od již stávajících zákazníků. 

Servis oken

Servis je zajištěn naší smluvní firmou V Okno, s.r.o, kde jsou námi důkladně proškolení odborníci. Obvyklá záruka na plastová okna činí 5 let. Pro výrobu a montáž plastových oken kontaktujte přímo firmu V Okno plastová okna.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Jakou variantu stevie preferujete?

V prášku
Výsledek ankety
85
Sirup
Výsledek ankety
20
Mleté listy
Výsledek ankety
33
Tablety
Výsledek ankety
38
Je mi to jedno
Výsledek ankety
9
 

Archiv anket

Naše suché listy rostliny Stevia jsou dovezeny z Argentiny a Paraguaye, jež jsou původním a originálním místem výskytu této rostliny. Toto zmiňujeme záměrně, jelikož chceme, aby bylo tak vzato na vědomí, že tímto rostlina nepodléhá žádným genetickým variacím pro přizpůsobení se jiným půdním či klimatickým obměnám a zachovává si tak svou původní a přirozenou sladkou chuť.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ

 
Nabídka nových produktů stevie

Vážení zákazníci, v nabídce máme nové produkty stevie od jiného dodavatele a to přímo z Argentiny, z kama tyto produkty pochází.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Stevie sladká
© Stevie sladká

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.