Internetový obchod zabývající se dovozem a prodejem stevie sladké do České Republiky

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ


Alkohol testery - prodej testerů v ČR

Alkohol tester je zařízení sloužící k zjištění přítomnosti alkoholu v dechu testované osoby. Kvalita digitálního detektoru alkoholu udává typ jejího měřícího senzoru. Cena přístroje je přímo úměrná výbavě alkohol testeru. Novější typy přístrojů již umožňují kromě výběru přesnosti měření, také připojení k PC přes USB pro pozdější archivaci záznamů, napájení pomocí autozapalovače 12V, možnost výběru přístroje s náustkem nebo bez náustkových verzí přístrojů či se zvýšenou odolností konstrukce a dalších výhod.

Alkohol testery s polovodičovým senzorem

Základní modely alkohol testerů jsou určeny pro použití v domácnostech k zjištění zbytkového alkoholu nebo velmi oblíbené jsou jako reklamní předměty. Tyto přístroje nejsou vhodné pro pravidelně měření a je možné je použít pouze pro orientační dechovou zkoušku. Kvalita těchto základních modelů není velká, cena těchto přístrojů je dána kvalitou použitých materiálů na jejich výrobu. Obsluha tohoto altestu je velmi jednoduchá pomocí jednoho tlačítka. Senzor přístroje je tvořen polovodičovým čidemo s přesností +/- 10%. Rozsah měření se pohybuje v rozmezí 0,00 - 4,00 promile. Pro udržení maximální přesnosti měření je doporučeno polovodičová čidla zkalibrovat nebo vyměnit obvykle dvakrát za rok. Samozřejmostí je kontrola vdechnutého vzduchu, tak jako počítadlo provedených měření. Vdechnutý vzduch je pak vyhodnocen a výsledek je zobrazen na displeji. Slabinou těchto nejlevnějších variant přístrojů je, že naměřená hodnota je závislá na síle vdechnutého vzduchu a jeho délce. Měření může být tímto ovlivněno.

Alkohol testery s novou technologií pomocí palivového článku - Fuel cell

S touto novou technologií Fuel cell je zaručena větší výdrž baterií hlavně díky tomu, že se přístroj nezahřívá v průběhu zkoušky. Pomocí tlakového čidla je provedena kontrola množství vydechnutého vzduchu a následně po ukončení zkoušky je pumpou aplikován přesný objem vzorku vzduchu do článku k provedení samotného měření. Pomocí spalování alkoholu je v těchto článcích vyráběn elektrický proud. Množství alkoholu v dechu je následně vyhodnoceno pomocí množství vyrobeného proudu. Fuel cell technologie není ovlivněna žádnými cizími látkami ani sílou dechu.Vzhledem k prudkému rozvoji těchto novodobých technoligí a sériové výrobě těchto detektorů, došlo ke zlevnění a jejich rozšíření k běžnému uživateli těchto Fuell Cell alkohol testerů.

Důležité parametry u alkohol testerů

  • Schopnost naměřit absolutní nulovou hodnotu alkoholu v dechu.
  • Možnost opakované kalibrace nebo výměna senzoru alkohol testeru.
  • Možnost výměny senzoru uživatelem bez nutnosti kalibrace laboratoří.
  • Možnost připojení k PC přes USB kabel pro možnost editace a archivace naměřených hodnot.
  • Doplňková tiskárna protokolů jako příslušenství k přístroji.
  • Rozsah měření 0 až X promile. Levné testery měří např. od 0,2 promile.
  • Schopnost měření alkoholu přímo v nápoji za pomocí přiložení alkohol testeru ke sklenici.

Zákonem respektované alkohol testery

Pokud je vybírán alkohol tester pro firmu nebo obec tak je třeba vybírat tento přístroj mezi tzv. průkaznými meřidly. Jedná se o alkohol testery, jejichž naměřená hodnota v dechu, může být použita jako důkazní materiál při soudních pří. Tyto alkohol testery jsou opatřeny protokol em kalibraci, ale také jsou u státních certifikačních úřadů vedeny a zapsány jako průkazná měřidlá.  Ověření zápisu těchto alkohol testerů testerů je možné provést na stránkách ČMI (Český metrologický institut). Přístroje lépe vybaveny něž například běžně používané policejní přístroje, ale jsou také léce cenově dostupné. Investice vložené do těchto profesionálních policejních přístrojů se zcela jistě vyplatí a je velmi rychle návratná, bohužel se nedají sice odepisovat z daní, vyjma statutárních složek, kde je průkazné jejich použití jako pracovního nástroje. Přesnost tohoto měření je +/- 5% a rozsahem 0,000 - 6,000 promile Tyto kvalitní a profesionální detektory ukazují velmi přesně.

Kalibrace alkohol testerů

Kalibrace čidel přístroje se provádí pomocí simulátoru alkoholu v dechu a je u profesionálních přístrojů nutná opakovat nejdéle po šesti měsících. Za pomoci stimulátorů je vehnána směs vzduchu a alkoholu přesně určené hodnoty. Na základě toho procesu je alkohol tester seřizován, kalibrován. Tyto kalibrace alkohol testerů jsou prováděna Českým metrologickým institutem (ČMI) jako stanovená měřidla (průkazná měřidla) a ke každému alkohol testeru je vystaven certifikát CE, ČMI a kalibrační list.

Používání alkohol testerů

Základem pro zajištění dlouhé životnosti přístrojů je jejich správné používaní, dle doporučení v návodu na jejich používání. Tento návod k použití je vždy dodáván spolu se záručním listem v jednom balení spolu s přístrojem. Nejběžnější chybou je měření alkoholu bezprostředně po jeho užití. Pokud se této chyby spotřebitel nevyvaruje, tak vystavuje přístroj riziku extremního opotřebení senzoru přístroje. Při takto chybném používání dochází u nejlevnějších přístrojů, ke zničení a u kvalitnějších přístrojů vede k nutnosti předčasného kalibrování přístroje či výměně čidla. Pouze profesionální alkohol testery fuell cell jsou schopny zatížení snášet výrazně lépe. Servisní kontrolu přístroje velmi výrazně ovlivní dodržování pokyný o správném použití.

Základní dělení alkohol testerů

  • Pro domácí použití a orientační dechovou zkoušku jsou určeny alkohol testery na elektrochemické bázi, které jsou nejlevnější variantou, ale také s největší odchylkou měření.
  • Pro polo-profesionální měření slouží alkohol testery fuel cell, které jsou využívány také k orientační zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu například zaměstnavatelem.
  • Profesionální alkohol testery fuel cell jako stanovená měřidla, jsou již státem schválená měřidla a kalibrovaná měřidla opatřena certifikátem. Naměřené hodnoty na těchto měřidlech jsou průkazním materiálem při použití u soudních procesů.

Alkohol testery si můžete zakoupit na našem certifikovaném obchodě firmou V-Net s.r.o zde.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Jakou variantu stevie preferujete?

V prášku
Výsledek ankety
85
Sirup
Výsledek ankety
20
Mleté listy
Výsledek ankety
33
Tablety
Výsledek ankety
38
Je mi to jedno
Výsledek ankety
9
 

Archiv anket

Naše suché listy rostliny Stevia jsou dovezeny z Argentiny a Paraguaye, jež jsou původním a originálním místem výskytu této rostliny. Toto zmiňujeme záměrně, jelikož chceme, aby bylo tak vzato na vědomí, že tímto rostlina nepodléhá žádným genetickým variacím pro přizpůsobení se jiným půdním či klimatickým obměnám a zachovává si tak svou původní a přirozenou sladkou chuť.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ

 
Nabídka nových produktů stevie

Vážení zákazníci, v nabídce máme nové produkty stevie od jiného dodavatele a to přímo z Argentiny, z kama tyto produkty pochází.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Stevie sladká
© Stevie sladká

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.