Internetový obchod zabývající se dovozem a prodejem stevie sladké do České Republiky

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ


Spirulina BIO

Spirulina BIO

Spirulina je modrozelená sladkovodní řasa, kterou si cenili již staří Aztékové. Patří mezi velmi účinné prostředky podporující snižování hmotnosti, zlepšuje odolnost buněk vůči degenerativním procesům a podle Světové zdravotnické organizace je i jedním z nejbohatších zdrojů živin.

Spirulina BIO

Spirulina Bio pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a ovlivňuje přenos nervových impulzů. Tím přispívá k oddálení pocitu hladu a pozitivně ovlivňuje chuť k jídlu (zejména na sladké). Zároveň je bohatá na živiny, takže organismus během redukční kúry nestrádá, a nemusí tedy snižovat energetickou spotřebu. Spirulina Bio pomohla zhubnout lidem, kteří předtím bez úspěchu absolvovali řadu redukčních diet.

Spirulina je bohatá na kyselinu V-linolenovou, která podporuje tvorbu hormonu prostaglandinu. Díky tomu pomáhá regulovat krevní tlak i hladinu cukru v krvi, podporuje regeneraci buněk a tkání, příspívá k lepší odolnosti vůči zánětlivým procesům a zlepšuje zdraví srdce a slinivky.

Díky vysokému obsahu bílkovin je vhodná pro vegetariány, sportovce a osoby v rekonvalescenci - pomáhá detoxikovat krev, játra a ledviny - podporuje zdraví kostí a jejich zásobení minerálními látkami - pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a pleti - přispívá k rychlejšímu hojení ran - příznivě působí na psychické schopnosti a duševní rozpoložení.

Složení: 100% sladkovodní řasa spirulina platensis.

Spirulina BIO

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Jakou variantu stevie preferujete?

V prášku
Výsledek ankety
84
Sirup
Výsledek ankety
20
Mleté listy
Výsledek ankety
33
Tablety
Výsledek ankety
38
Je mi to jedno
Výsledek ankety
9
 

Archiv anket

Naše suché listy rostliny Stevia jsou dovezeny z Argentiny a Paraguaye, jež jsou původním a originálním místem výskytu této rostliny. Toto zmiňujeme záměrně, jelikož chceme, aby bylo tak vzato na vědomí, že tímto rostlina nepodléhá žádným genetickým variacím pro přizpůsobení se jiným půdním či klimatickým obměnám a zachovává si tak svou původní a přirozenou sladkou chuť.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ

 
Nabídka nových produktů stevie

Vážení zákazníci, v nabídce máme nové produkty stevie od jiného dodavatele a to přímo z Argentiny, z kama tyto produkty pochází.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Stevie sladká
© Stevie sladká

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.