Internetový obchod zabývající se dovozem a prodejem stevie sladké do České Republiky

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ


Chlorella pyrenoidosa

Chlorella pyrenoidosa

Je jednobuněčná sladkovodní řasa, která se pěstuje v teplém klimatickém pásmu. Řasa je nejbohatším zdrojem chlorofylu (rostlinné barvivo). Chlorofyl má protizánětlivý a deodorační účinek, urychluje hojení ran a zánětů. Jedna tableta řasy Chlorella obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. Vláknina řasy váže toxický odpad ze stravy (těžké kovy, amalgam z plomb, jedy, usazeniny na stěnách střev) a odvádí je z těla. Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny). Užitečné vlastnosti chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roku 1890.

Chlorella pyrenoidosa

Chlorella pyrenoidosa - účinky

Užívání chlorelly stimuluje imunitní systém, pomáhá regenerovat tkáně, celkově zbavuje tělo toxických látek, napomáhá hojení a celkovému ozdravení organismu. Chlorella pyrenoidosa obnovuje acido-alkalickou rovnováhu. 

Chlorella se uplatňuje při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží, působí proti virovým infekcím, pomáhá při léčbě cukrovky, osteoporózy a jiných nemocí. Účinně čistí střeva. Pomáhá také při prevenci i léčbě rakoviny včetně rakoviny tlustého střeva.

Je vhodným doplňkem stravy nejen pro vegetariány, ale pro všechny, kteří se chtějí zbavit špatných stravovacích návyků.

Chlorella pomáhá povzbudit metabolizmus, čistit organizmus a dodává do těla vše to, co mu chybí. Sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa je v tomto směru ideálním pomocníkem.

Jak pomáhá chlorella pyrenoidosa

Chlorella je zásadotvorná. Kyselinotvorná strava (tuky, cukry, bílá mouka) ničí buňky a podporuje nebezpečné organismy (především plísně) a vznik nemocí. Zásadotvornost řasy snižuje překyselení organismu.

Chlorella má význam pro tvorbu červených krvinek a antioxidační účinky. Chlorella obsahuje dvakrát více bílkovin než luštěniny, její nejvýznamnější vlastností je detoxikační schopnost, posiluje imunitní systém.

Chlorella obsahuje neuvěřitelných 54,10 mg betakarotenu, což je 10x více betakarotenu, než je obsaženo v dalším významném zdroji vitaminů – ve známé karotce.

Chlorella se skládá až z 60 % z rostlinného proteinu, obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, aminokyselin a hlavně chlorofyl, jenž urychluje hojení ran a brání infekcím.

Chlorella je bohatá na hořčík, jenž je potřebný pro mentální zdraví, omezuje astmatické záchvaty, je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, mírní podrážděnost a nervozitu, mírní deprese a přispívá ke zdravým zubům, udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu. Žádná buňka v těle nemůže fungovat bez hořčíku.

Chlorella obsahuje CFG (růstový faktor), který má výrazný omlazující a posilující efekt. Působí silně „probioticky", tzn. zvyšuje rychlost růstu i kvalitu života střevní i vaginální mikroflóry.

Chlorella je nejbohatší zdroj chlorofylu na naší planetě.

Chlorella snižuje cholesterol v séru, což napomáhá k ochraně proti srdečním chorobám.

Chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. S poklesem hodnoty serotoninu přijde deprese a únava. Večer tělo přeměňuje serotonin na melatonin a my lépe usínáme. 

Proč je chlorella tak unikátní?

Nejúčinnější látkou chlorelly, je takzvaný růstový faktor - CGF (Chlorella Growth Factor). Tento unikátní růstový faktor má například vliv na střevní mikroflóru, kde potravu rozkládá a tráví až 4x rychleji. Bez prospěšné mikroflóry nemohou být stráveny důležité látky, které se pak dostávají do krve a vyživují buňky. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje také aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Bílkoviny této řasy se navíc svým charakterem více podobají bílkovinám živočišným než rostlinným, ale jsou přitom výrazně zdravější než klasické živočišné proteiny.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Jakou variantu stevie preferujete?

V prášku
Výsledek ankety
84
Sirup
Výsledek ankety
20
Mleté listy
Výsledek ankety
33
Tablety
Výsledek ankety
38
Je mi to jedno
Výsledek ankety
9
 

Archiv anket

Naše suché listy rostliny Stevia jsou dovezeny z Argentiny a Paraguaye, jež jsou původním a originálním místem výskytu této rostliny. Toto zmiňujeme záměrně, jelikož chceme, aby bylo tak vzato na vědomí, že tímto rostlina nepodléhá žádným genetickým variacím pro přizpůsobení se jiným půdním či klimatickým obměnám a zachovává si tak svou původní a přirozenou sladkou chuť.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK: SÁČEK SUŠENÝCH LISTŮ

 
Nabídka nových produktů stevie

Vážení zákazníci, v nabídce máme nové produkty stevie od jiného dodavatele a to přímo z Argentiny, z kama tyto produkty pochází.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Stevie sladká
© Stevie sladká

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.